Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy ha telepíte...

Elképzelhető, hogy ha telepítenék néhány frissítést, gyorsabb lenne a böngészőm? A böngészőseket szoktam, de amiket a gép jelezni szokott, azok már 3 éve kb le vannak tiltva.

Figyelt kérdés
Windows 7-esem van. Vannak valami olyan frissítések, amiknek köszönhetően gyorsabban tudnék netezni? És lehet őket külön-külön engedélyezni, hogy egy listán mutatja az összes lehetséges frissítést, és én választom ki belőle, hogy melyiket csinálja? És ha mondjuk egy régebbi ugyanahhoz kapcsolódót nem frissítek, és mondjuk van egy újabb a listán is, azt viszont telepítem, akkor az úgy fog működni? Vagy ráépül az előzőekre, esetleg egyszerre jelzi ki, és a legfrissebbet mutatja? És olvastam már ilyet neten, hogy valakinek a gépe fogta, és önkényesen átállt magától Windows 10-re. A Win 10-et most nem szeretném telepíteni. Szóval így megoldhatóak lennének a frissítések? És ha van is lista, miből látszódik, fogom-e a nevéből tudni, hogy egy adott frissítés a gyorsabb netezésért van? Akkor tiltottam le a frissítéseket, amikor egyszercsak magától önkényesen a gép egyszerre 84 frissítést csinált. Bekapcsoltam, azt eleve úgy kezdte, hogy ő márpedig most frissít, nem lehetett még akkor sehova se kattintani. Mondjuk lehet, hogy akkor pont tologattam a frissítéseket, hogy majd később, vagy mittomén, és akkor lehet, hogy csak akkor telepített 84-et egyszerre. Szóval az ilyeneket, hogy magától akar telepíteni csomó cuccot, azt lehet valahogy mellőzni? Csak gyorsabban akarok netezni.

2016. okt. 24. 20:49
1 2
 11/15 Dongaben ***** válasza:
Ha csak "olvasható", azért még ki lehet másolni, és beilleszteni egy új helyre...csak igen aprólékos meló.
2016. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az nem volt kérdés. Az volt, hogy olyankor mindig új fájlt kezdtem, mikor átírta csak olvashatóra, és az új fájl már tartalmazott mindent, amit a régi is, szóval a régi fájlt azt kitöröltem, és csak az új maradt, amihez még írtam többet is ugye, mint az előző verziókba. És akkor valamelyik újra rátelepedett ugye a vírus, ilyen egyéb jelekre írta át a betűimet a fájlban, de a régit viszont, a korábbi törölt verziókat elvileg még speckó progikkal elő lehet halászni. Ezzel kapcsolatban nem volt most kérdésem.
2016. okt. 24. 22:06
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja meg akkor a kiterjesztésüket, a fájlformátumokat is átírta az újakban a vírus, de a régieknél, amiket akkor írtam, ugyanezen fájlok régebbi verziói már törölve voltak, mikor rájuktelepedett a vírus, szóval azokat ilyen dolog nem érte, szóval most még elvileg visszaállíthatók, csak félek, hogy elveszne ez a lehetőség, hogyha újraraknám a windowst.
2016. okt. 24. 22:09
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem is megérett a windows egy újrahúzásra, ha valami nagyon fontos pótolhatatlan dokumentumod, fájljaid (értelmes víruskeresővel nézd át) vannak akkor mentsd azokat külső winchesterre vagy ahova jól esik, ha meg csak a játékok meg a programok miatt sírdogálsz akkor netről leszeded és kész sokkal gyorsabb lesz egy új rendszer a réginél. Na de a kérdésedre visszatérve: sajnos a böngészőknek megvan az a csúnya tulajdonságuk, hogy egy idő után belassulnak; windows update-t letiltottad akkor jó egy kicsit sok ramot kajál; windows update meg valahogy nem az igazi win7 -n mert a mikroszoft a win10 -re koncentrál. A böngészők általába némán a háttérbe frissítenek és inkább nem akarom elképzelni mennyi frissites gyult ossze 6-7 év alatt. Amúgy ha annyi vírust telibe kapott a szerencsétlen windows akkor még annak örülj, hogy működik :D
2016. okt. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Okés , köszi, ment a zöld erre is! : )
2016. okt. 26. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!