Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg akarok tanulni programozni...

Meg akarok tanulni programozni milyen nyelvel kezdjek?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az összes mindegyik szerintem érdekes csak sajnos úgy mond buta vagyok hozzá szerintem de meg szeretném próbálni előre is köszönöm a válaszokat
2016. okt. 26. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdő nyelvnek Python vagy Pascal megfelelő, ott megtanulhatod az alapokat, aztán onnan lehet tovább fejlődni, ha érdekel.

Hány éves vagy? Angolul mennyire tudsz? Mert ha igazán programozó akarsz lenni, angol tudás nélkül nem fogsz boldogulni!

2016. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem elsőnek a magyarral kéne...
2016. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 +1
2016. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

#2 + 1


...és folytathatod a keresősor kezelésének fortélyaival:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=programozni&..


Nem akartam nagyon bántó lenni, de ne legyél már életképtelen. A tanulás az ismeretek megszerzését jelenti. Ez sok esetben nem egyszerű dolog -- viszont amikor már egyenesen a képedbe nyomják a lehetőséget, akkor az illendőség minimuma lenne, hogy előbb megnézd, nem született-e már válasz erre a hetente kétszer föltett kérdésre.

2016. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!