Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali parancsikon a telefon...

Asztali parancsikon a telefon képeihez? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy apám gépén szeretnék csinálni egy parancsikont amire ha tákattint megnyitja a csatlakoztatott telefonon lévő kameraképeket. Azért kellene ez mert a telón nagyon el vannak dugva a képek és soha az életbe nem tudná megjegyezni, hogy mikre kell kattintani, hogy elérje őket.


Szóval a gond ott kezdődik, hogy a gép nem meghajtóként kezeli a telefont, hanem eszközként vagy mi és így nincs megfelelő hivatkozása se a lépeket tartalmazó mappának. Jobb klikk-parancsikon létrehozása lehetőség sincs.


Hogyan tudnám megoldani, hogy minél könnyebben meg lehessen nyitni a telefon képeinek mappáját?


2016. okt. 27. 22:50
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Ha a gépre csatlakoztatva el lehet érni, akkor nyilvánvalóan van egy elérési út. Mondjuk egy ilyesmi:


Ez a gép>JVCCA_SD(E:)>PRIVATE>AVCHD>BDMV>STREAM


Ez egy kamera "elérési útja, ami jó cirkalmasan engedi elérni a felvett fájlokat, ha a géphez csatlakoztatom. A megnyitáskor a címsorban ez jelenik meg.

Ha ebbe a sorba jobb egérgombbal kattintok, és azt választom ki, hogy "Cím másolása", akkor a tényleges elérési út kerül a vágólapra.

Utána a parancsikon létrehozásakor ezt másolom be parancsikon céljaként. (így néz ki: E:\PRIVATE\AVCHD\BDMV\STREAM)

Most próbáltam ki, nálam szépen működik. Lehet, hogy meg is hagyom a parancsikont, legközelebb én is kényelmesebben használhatom :)

2016. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Ugyan nem mondtad milyen telefon de a többségnek androidos van. Sztem a legegyszerűbb az, ha csinálsz a telefon egy szinkronizálást a google fotók-ba, és a gépén meg csinálsz egy böngésző parancsikont a google fotók-hoz neki.

2016. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!