Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg azt a...

Hogyan oldjam meg azt a problémámat, hogy csináltam egy xbox live accountot (xbox360) hogy tudjak online multiban játszani, de ha online akarok játszani akkor azt irja ki hogy "a profilod nem rendelkezik ilyen funkcioval"?

Figyelt kérdés
Ezt azert nem ertem mert a fifa 15 Ultimate team megy de csak a gép elleni egyszemélyes bajnokság... de az online piac pl kartya nyitás meg jatekos vasarlas az megy... de ha online bajnokság nem megy... a nettel nem lehet baj hisz tudok vasarolni online csak jatszani nem..

2016. okt. 28. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az online multiplayerhez Xbox Live GOLD előfizetés kell. 1-3-6-12 hónapra lehet előfizetni. Lehet bankkártyával havonta vagy konzol boltban megvehető kóddal amit utána csak be kell írni a gépbe.


Az előfizetésért cserébe tudsz online játszani, party chatelni (max 8 emberrel beszélgetni játéktól függetlenül) és minden hónapban kapsz 2db X360 és 2db Xbox One játékot.

2016. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos? Csak mert probálgattam megoldani a problémám, s megváltoztattam a nevem elinditottam és tudtam játszani.... de másnap amikor ujra szerettem volna játszani na akkor már ujra kiirta ezt. Biztos nem valami más a ludas?
2016. nov. 2. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de az online játékhoz Gold előfizetés kell. Azt, hogy egy névváltoztatással hogyan tudtál játszani azt nem tudom. Olyan van egyedül, hogy ha beregisztrálod a bankkártyád egy vadonatúj live profilba akkor kapsz egy hónap Goldot ingyen, de ezt bankkártyánként egyszer lehet megcsinálni.
2016. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!