Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a windows...

Mi a véleményetek a windows phoneról? Gondolkozok rajta, hogy most gyorsan, amíg még lehet wp-t vegyek (Microsoft Lumia 650). Milyen tapasztalataitok vannak? (Elsősorban azok írjanak kérem, akik használnak/tak windows-os telefont! )

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 14:23
 1/9 anonim válasza:
62%
Windows Phone mobilom van Lumia 435-ös.Nem ajánlom ! Okok...Kevés rá az alkalmazás a windowse phone áruházból,és a mobil áramfelvevő része tönkrement.Egy androidos mobilra több az alkalmazás,és a töltési csatlakozás sem hibásodik meg pl: Samsungnál.Ez előtt Samsungom volt,csak ellopták.
2016. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval még most akarsz venni egy döglődö futottak még rendszerű telefont, ami pár éven belül úgyis ki fog halni? Minek???
2016. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elso, az operacios rendszernek semmi koze ahhoz hogy meghibasodik-e a toltoresz vagy sem.

Ennyi erovel mondhatnank hogy nem kell tuzifa, a samsungok is jok futteni.

2 Lumiank van. Telefonalni lehet, francbuk megy rajta, youtube szinten, ha nem az aktualis divatjatekra faj a fogad akkor jatszani is tudsz boven. Nem kell naponta ujrainditani mint a droidos tabletet. Egyszeru embernek, aki nem a neten eli az eletet, sokaig szolgalni fog.

Ha nem tudsz az aktualis appok nelkul elni akkor vegy androidot.

2016. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szirty ***** válasza:

Annak aki nem akar pokemont vadászni, egyéb legújabb játékokkal játszani, és nem telefonon éli ki az internetes perverzióit, nem sznob, annak szerintem megfelel.


Nem kell újraindítgatni ilyen-olyan szoftveres problémák miatt. Jól használható internetes kapcsolat nélkül is. Van offline térképes navigációs alkalmazás hozzá.

Otthoni hálózaton keresztül percek alatt lehet file-okat rakosgatni (fényképeket leszedni róla, zenéket rátölteni stb) a szokásos MS file és nyomtatómegosztáson keresztül.


Viszonylag keveset parádézik, a kezelőfelület egyszerű és hatékony (WP 8.1).

Egy töltéssel hat napig is elvan (Lumia 640). 70 töltési ciklus átlaga 3 nap üzemidő.

2016. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem nyálzol minden második fingós appra, akkor teljesen jó. Egy stabil, gyors, egyszerű, minimalista rendszer.

Viszont a WP10 olyan szinten egy bugos fos lett, hogy én le is cseréltem. Az előzőek jók voltak, ez katasztrófa. Állítólag valami RS2 frissítéssel rengeteg bugot javítanak majd benne, azt még megvárom, ha utána is olyan lesz amilyen akkor nálam végleg leírja magát.

2016. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2 éve Nokia Lumia 530 telefonom van (Win. 8.1). Semmi gondom nem volt vele.Internetezésre,zenehallgatásra stb.

használom.

2016. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én most androidot használok, de a tököm tele van már a google-lal. Agresszív, a telefonom minden szegletében belemászik, 10 alkalmazást letölt, amit nem is használok, de a helyet elveszi azoktól amiket használnék. Alkalmazást akarok frissíteni, rendszeresen ki kell törölgetnem az alkalmazás adatokat. Kínkeservvel összeszedek annyit, hogy 300 mb szabad hely van a telefonon, de nem tud lefrissíteni semmit...

A google keresés adatait kitörlöm, gyorsítótárat is, mindent - és 2 mp múlva ugyanúgy 85 mb-os az amúgy 50 mb-os alkalmazás. És sok más alkalmazással van ez így. Androidból, ha nem csúcskategóriás kütyüt veszek, ezzel a tárhely problémával kell harcolnom.

Ezért döntöttem a windows mellett. Külön extra alkalmazás igazából amit hiányolni fogok a clash of clans illetve a playerpro, de hát ezt vállalom, más játékokkal úgyse játszok.

2016. okt. 30. 08:21
 8/9 anonim válasza:
100%
Hidd el nagyon jó egy windows alapú telefon. Könnyen lehet használni, ha esetleg valamilyen problémád vele nem kell a szervízhez rohanni, otthon is meg lehet javítani
2016. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gilicze Ferenc válasza:
100%
Lumnia 735 ! Kiváló a kamerája ,megy a face,viber ,skyp ,ofline navigáció(ingyen letőlthető térképekkel) a gogle térkép forgalom figyelövel ,waze,én játszani nem szoktam a telóval . Plusz van egy alkalmazása amivel ki lehet rakni a képeket videokat (online filmeket is igy szoktam nézni) az arra alkalmas tv-re ! Ezen kívül mit kéne még tudni egy telefonnak ? Én semmi akció és pont beváltás nélkül 47000 ft vettem . Ez ár érték arányban kiváló ! Egy hátrányt azért mondaék a hátlap nálam könyen sérűl de 2-3€ a neten házhoz száilitva !
2016. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!