Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra raktam a laptopomat. Nem...

Újra raktam a laptopomat. Nem birom be állítani a felbontást amit enged 1024x768 de a rendes felbontása 1280x800 viszont ez nincs a választható beállításoknál. E miatt homályos a kép és ez fáj. MItől van?

Figyelt kérdés
Dell pp23la
2016. okt. 30. 21:47
 1/3 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Videokártya illesztőjét telepítetted már?

A beépített Windows illesztő sok mindent nem kezel megfelelően.

2016. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kép azért homályos, mert a felbontás eltér a képernyő natív felbontásától (a fizikai képpontok száma, amik a panelok vannak).

Amikor újra raktad a gépet, csak az operációs rendszert tetted föl vagy a monitor képernyőillesztő programját is? (Lásd: driver)

2016. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából töltöttem le egy programot ami elvileg mindent felrakott... De pont a videókártya illesztő programját nem. Meg tudtam csinálni köszönöm a válaszokat
2016. okt. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!