Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul újraindul magától...

Miért indul újraindul magától a gép? (Lent)

Figyelt kérdés

Mikor elindítok egy nagyobb teljesítményű játékot pl (battlefield 1) akkor a gép újraindul magától mikor el kezd tölteni , de ha kisebb igényű játékot indítok el akkor nem indul újra mint pl a LOL . Ha internetek vagy bármit csinálok akkor nem indul újra .

Konfig : atlon x4 860k, r9 270 , hyperx 12gb ram , 550W corsair

Én első sorban a tápra gyanakszom, illetve a processzora hogy régen lett pasztázva és nem tudom lehet hogy túlmelegszik és leáll , csak annyi hogy én nem is merek neki állni mert nem tudom mennyit kell és stb.. de a vizhűtés hideget fúj ,

és talán a Vga amire még gyanakszom .

köszönöm előre is a válaszokat -



2016. nov. 1. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizhutes egy ilyen gepbe.. pumpa meg jo legalabb?

Tapnak csak a markajat irtad, az nem eleg.

Hofokokat nem irtal, igy senki sem tud segiteni.

2016. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a táp pontos neve :Corsair 550W VS550 CP-9020050-EU

tápegység

A Hő fokok alapjárat: alaplap :30

CPU:31

VGA : 35 körül

2016. nov. 1. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek terheles nelkuli hofokok, annak jok, de nem alapjaraton van gond a gepeddel, nem tudom miert ugy merted akkor..
2016. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert amint elinditom a jatekot es elkezd tolteni ujraindul
2016. nov. 1. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!