Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? A többi...

Mi lehet a probléma? A többi lent.

Figyelt kérdés

Pár napja nem tudom használni a külső merevlemezem a laptophoz, de nem tudom mi lehet a probléma. Bedugom a gépbe, felvillan a lámpa. És semmi tovább. Nem tudok se levenni róla semmit sem pedig rátenni. Ez mitől lehet? Hogy lehet megcsinálni. A külső merevlemez: Samsung portable M3 1TB. A gép pedig: Dell vostro 1015. (Win10)

A merevlemez egyébként amikor az xboxra teszem semmi problémája sincs és működik rendesen szóval gondolom a géppel van valami.



2016. nov. 2. 19:08
 1/1 Bence675 válasza:
Próbáltad már más USB porttal? Más pendrivet tudsz használni? Futtass le vírusírtót, ha nincs akkor az Eset Online Scannert, nem tudom, hogy ennél van-e rendszerteszt, de ha van akkor azt is futtatsd le, van olyan alkalmazás, hogy Advanted System Care, az is kiderírheti, ha valami softwares probléma van. Még megpróbálhatod hosszabbítóval is, ha ezek nem jönnek be.
2016. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!