Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma pendriveról újratelepítette...

Ma pendriveról újratelepítettem a gépemet, és az a hiba fogadott, hogy telepítés után csak a bootképernyő fogadott?

Figyelt kérdés
Beléptem a BIOS-ba, át akartam állítani a a boot sorrendet de nem volt a HDD-t a lehetőségek között. Újraindítás után már a BIOS-ba se lép be... mit tudok tenni hogy vissza hozzam az életbe?
2016. nov. 2. 20:11
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Valami rosszul lett beállítva a telepítésnél. Ha jó a pendrive (tehát arról bootolsz, úgy telepítesz), hibátlan a telepítő, és jól van beállítva minden (alapesetben C meghajtó, és az megfelelően van particionálva, formázva) nem szabadna ilyen hibának előfordulni.

És még egy dolog, amit sokan elhibáznak, akár CD-ről való telepítéskor is: amikor elindul az egész tevékenység, van egy felirat, valami ilyesmi: "CD-ről való induláshoz nyomjon meg egy billentyűt". Ekkor meg kell nyomni valamit, mondjuk az Entert. Később, amikor telepítés közben újra indul a gép, újra megjelenik a felirat, de ekkor már NEM SZABAD megnyomni semmit, mert akkor újra kezdődik az egész. Hagyni kell, és egy kis idő múlva folytatódik a megkezdett telepítés. Amíg kész nincs az egész, nem szabad a BIOS-ban átállítani semmit!

2016. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!