Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dezső Bencének milyen gépe...

BarnaTibor 2201 kérdése:

Dezső Bencének milyen gépe van és perifériái?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Dezső Bencét.
2016. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Számítógépe van, és piros perifériái. Vagy kék.

Nem tök mindegy ?

2016. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hülye?
2016. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ki a túrha az a dezső bence
2016. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
el sem tudom képzelni, miért lehet hasznos ez az információ
2016. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló tudom hogy gépe van, de mindegy mi van benne. A másik hogy ha valaki egy kérdést tesz fel, nem hülye azért mert nem tudja rá a választ. Hülye az aki mondja. Dezső Bence egy videós, beírod akkor látni fogod ki is ö valójában! Ezt a kérdést kíváncsiságból tettem itt fel, mert nekem még nem válaszolt vissza. De úgy látszik hogy senki sem nem tudja, és kissé bunkóság volt ez
2016. nov. 5. 20:32
 7/7 tabaki ***** válasza:

„úgy látszik, hogy senki sem nem tudja”


Talán nem is érdekel senkit rajtad kívül. Egy videósnak esze legyen és szeme, esetleg szíve. A többi kütyü mellékes, azon túl, hogy nyilván kell egy használható kamera és egy nem túl gyenge gép. Meg volnék lepve, ha ő maga a saját dezsőbenceségét összefüggésbe hozná azzal, hogy éppen milyen hardver van a keze alatt.

2016. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!