Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt laptopommal? Van...

Mi történt laptopommal? Van egy Acer Travelmate2410-es laptopom és Azt írja ki hogy "Lemezolvadási hiba, , és már 1órája nem engedi bekapcsolni, folyamatosan ki-be kapcsol!

Figyelt kérdés

nem használtam, egy hete ment megállás nélkül ment a laptop mert ment rajt A letöltés / feltöltés torrenten!

remélem nem lett nagyobb baja, csak azt nem értem hogy ilyenkor ha túlmelegszik mért nincs valami vészkikapcsolás(k) mi történhetet, mert bekapcsol, csak kiírja hogy Acer és feketeség és kiírja (Lemezolvadási hiba)


2010. ápr. 28. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
az a lemezolvadási hiba véletlenül nem lemezolvasási hiba?újratelepítés megoldja,ha nem haldoklik a vinyód vagy tönkrement egy kábel benne ami az alplaphoz csatolja.
2010. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de az lemezolvasási hiba véletlenül elírtam! köszi megpróbálom újratelepíteni!
2010. ápr. 28. 00:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a vinyóval probléma lenne, mert látja a vinyót
2010. ápr. 28. 01:00
 4/6 anonim ***** válasza:
sehogy nem tudod újraindítani csökkentett módban sem?
2010. ápr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*alplaphoz csatolja.=alaplaphoz csatolja.bocs este van nagyon :)
2010. ápr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt múltkor a lányom gépével... :-[


Nála a wincheszter adta be a kulcsot! (Újra kellett cserélni)

2010. ápr. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!