Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pécset hol lehet steam feltölt...

Pécset hol lehet steam feltöltőkártyát venni?

Figyelt kérdés
Ha van Árkádban akkor lehetőleg oda mondjatok.

2016. nov. 6. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésednél már leírták: ahol videojátékot árulnak, általában feltöltőkártyát is. Te is meg tudod nézni hogy milyen üzletek vannak az Árkádban, nyilván van weboldala.
2016. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csomó van rájöttem de azért nem járkálnám be őket ezért ha valaki már vett valahol, vagy konkrétan tud róla h ott van arra lettem volna kíváncsi:D....
2016. nov. 6. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:

És te nem tudod megkeresni az üzleteket az Árkád honlapján?


[link]


Nyilván, minden videojáték-üzletben lehet kapni.


Egyébként ha magadnak veszed és nem kifejezetten tényleg ajándékba valakinek, nem éri meg. Mo-n akkora különbözetet fizetsz a boltnak, hogy az vicc... Gyakorlatilag egy 20 eurós (6000 Ft-ot érő) Gift Cardot veszel meg 8 ezerért. Vicc az egész.


Ha Steamen akarsz vásárolni, azt bankkártyával vagy Paypallal tedd.

2016. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16vagyok nincs kártyám szüleim meg a netes vásárlás tekintetében karrótnyeltek. :D
2016. nov. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!