Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Windows 10 verziót...

Melyik Windows 10 verziót érdemes felrakni a gépre ha csak játékokra és netezésre használnám? Linket is küldhettek hogy ti melyiket töltöttétek le.

Figyelt kérdés
Igazság szerint csak a Forza Horizon 3 demója miatt szeretném leszedni a Windows 10-et. Csinálok egy új partíciót a C meghajtómra amin a 7 van, egy kis helyet felszabadítok a C-n a windows 10-nek és a Forzának a Easeus Partition Master program segítségével és akkor elméletileg úgy fog kinézni a dolog hogy ha ezt véghez vittem hogy a gépem indításakor megfogja kérdezni hogy a 7-et indítom el vagy a 10-et ? És az még egy másik dolog hogy nem szeretném ha valami elveszne a gépemről. Ha egy meghajtón van két rendszer az nem okoz kárt semminek ? És akkor is megkérdezi a gép indítás előtt hogy melyik rendszer kell nenkem vagy azt csak akkor ha két külön meghajtón van a 2 system ?
2016. nov. 6. 16:35
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Tök mindegy, csak háttérszolgáltatásban különböznek.

Annyi hogy mindenképp 64-bitest rakj fel, 32-bites Windowszal már nagyon sok új játék nem is kompatibilis.

2016. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben de a fő tényező a legfontosabb kérdésem az lenne hogy ha csinálok egy új partíciót a windows 7 mellé a 10-nek ugyan arra a vinyóra akkor indításkor megfogja kérdezni a gép hogy melyik rendszert szeretném elindítani ?
2016. nov. 6. 16:47
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Igen. Lesz boot menüd természetesen.
2016. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információkat ez volt a legnagyobb dilemmám hogy mi lesz ha 1 merevlemezen 2 System lesz. Még egyszer köszi :)
2016. nov. 6. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
De mindkettő 64 bites legyen, erre ügyelj! Nálam volt ebből gond.
2016. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!