Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha facebookon letiltok valakit...

Ha facebookon letiltok valakit attól még megnézheti az adatlapom?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ez hogyan működik? Tehát ha letiltom, akkor még megnézheti az adatlapom csak nem szólhat hozzá és nem jelölhet ismerősnek és nem küldhet üzenetet vagy akkor egyáltalán megnézni se tudja a zadatlapom?

2016. nov. 7. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem látja az adatlapodat se.
2016. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért kérdezem mert azon gondolkodtam, hogy mondjuk ha 2 ember valamin összevesz akkor csak az egyik tudja letiltani a másikat és a másik nem őt?
2016. nov. 7. 22:37
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Azért ez beállításoktól is függ. Egy teljesen ismeretlen személy adatlapját is megnézhetem, hacsak a beállításai ezt nem tiltják.

Bár, hogy a személyre szóló tiltás tartalmaz-e valami automatikus beállításokat, azt nem tudom.


De a facebook súgójában sok dologra választ kaphatsz:

[link]

2016. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!