Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 20 ezer forint 10 óra számítóg...

20 ezer forint 10 óra számítógépes munkáért jó pénz?

Figyelt kérdés

Elég kemény az a 10 óra egy percre sem nézhetek el a géptől.

Nem írhatom le pontosan mi, mert a végén még reklámnak vennék.


Ez 2000 forintos órabér, ennek örüljek, mert jó, vagy nem elég jó?

Sajnos nincs minden nap munkám, heti 1 szokott bejönni jobb esetben 2


2016. nov. 8. 03:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Beleszaladtál valami reklámokon klikkelgetős melóba? 2 ezerért óránként elég kemény ...talán 5ezerért (de nyilván a szükség törvényt bont). Keress valami jobb melót inkább. Nagyon sok IT-st keresnek. [link]
2016. nov. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Első blikkre jól hangzik, de az, hogy nem állahtsz fel a gép mellől, az már nem! Nincs az aki besegítsen?
2016. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

jó, elárulom. Látványtervezés. Konyhabútorokat meg ilyeneket kell megcsinálni realisztikusan. Otthonról vállalom.

Nem nagyon akarnak 20-nál többet fizetni egy látványtervért.... máshoz meg nem igazán értek.

10 órám simán benne van. 50-et nem kérhetek érte, senki sem fizeti ki.

Szóval ez van.

2016. nov. 8. 06:44
 4/19 anonim ***** válasza:
Szóval megbíznak egy munkával, de Te nem hagyhatod ott a gépedet? Ez nem reklamnézés, hogy azért fizessenek neked, hanem ez más feladat. Tényleg nem értem, miért nem állahtsz fel a gép mellől? Ilyen nincs! A szervezetnek szüksége van arra, hogy mást csinálj, ezzel tisztában kell lenniük.
2016. nov. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én bármit megcsinálok ingyen is (nem vicc)...


Legutóbb azért fizettek 20 000 Ft-ot, hogy egy iskolában üzembe helyeztem (összeszerelés+telepítés) 15 gépet + egy szervert kellett beállítani.


(nem 10 óra volt)

2016. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nettóban, otthonról nem olyan rossz órabér. De ne kínozd magad, hogy fel sem állsz 10 órán keresztül. Én megőrülnék!
2016. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én úgy keresek ennyit, hogy nem csinálok semmit, csak alszom. :-)

Ahhoz képest nagyon rossz!

De ha azt nézzük, hogy egy közmunkás havi kevesebb mint 50 ezerért havi ~160 órában dolgozik...

De hogy egy nettó 80~100 -es melót csinálsz töredékért.

Dolgoznál nekem is!? :-D

2016. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hu, ezt, hogy nem állok fel 10 órán át, ezt úgy írtam, hogy 10 órát egyhuzamban a munkával eltöltve jön ki a 20 ezer, ennek ellenére gyakran leadhatom a munkát 2-3 nap múlva is, szóval a 10 óra bőven eloszlik 3-4 órákra / nap.
2016. nov. 8. 10:40
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, hallod még ezt az árat is sokallják. Durván el vannak szállva.
2016. nov. 8. 10:42
 10/19 anonim ***** válasza:
Így már teljesen más. 10 óra alatt készen vagy vele és ennyi időt fizetnek is érte. Mi itt a kérdés? Nem kell úgy beállítanod, hogy közben nem állhatsz fel a gép mellől.
2016. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!