Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy filmet a...

Soshy kérdése:

Letöltöttem egy filmet a laptopra, és átakarom tenni egy USB adathordozóra. De amikor másolni akarom, azt írja, hogy a fájl írásvédett, nem másolhatom át: Kivettem az írásvédettséget, de mégse engedi átmásolni. Hogyan tudom áttenni akkor?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 21:42
1 2
 1/14 fersk ***** válasza:
Nem a fájl az írásvédett.
2016. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor micsoda? vagy miért nem tudom átmásolni?
2016. nov. 11. 21:59
 3/14 TR75 ***** válasza:

Pontosan mit ír a kis üzenet?

Ha ez legális és fizetős oldalról származó film, akkor elképzelhető, hogy maga a fájl a másolásvédett; de ebben az esetben szerintem inkább az adathordozót kellene rendszergazdai jogosultsággal variálni, mert valószínűleg az a baj, hogy arra nem tudsz írni.

2016. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De kipróbáltam, mást feltudok rá másolni. "Hiba. Nem írható a fájl. Szüntesd meg az írásvédettséget! "ezt írja ki
2016. nov. 11. 22:04
 5/14 A kérdező kommentje:
De az is igaz, hogy mást is nagyon lassan tudok csak másolni :o egy 1Gbos dolog másolásához kell 10perc..
2016. nov. 11. 22:06
 6/14 A kérdező kommentje:
és hogyan tudom rendszergazdai jogusultságura megcsinálni az adathordozót?
2016. nov. 11. 22:09
 7/14 TR75 ***** válasza:

Ha az írásvéget kell megszüntetni, akkor az adathordozó a probléma. Nem lehet például, hogy túl nagy a fájl? (FAT32-ben 4GB a legnagyobb lehetséges fájlméret. Lehet ez is gond - bár a hibaüzenet nem ezt mutatja)

Az a helyzet, hogy a rendszergazdai jogosultság minden op.rendszernél máshogy megy, szóval azt mondom, ezt guglizd ki.

Talán valami ilyesmi lehet a megoldás:

Fájlkezelő -> Meghajtó (esetedben a pendrive/külső hdd) -> Tulajdonságok -> Biztonság -> Speciális

2016. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TR75 ***** válasza:
írásvéget=írásvédettséget
2016. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 TR75 ***** válasza:

Amúgy itt is érdemes szétnézni, felmerült a FAT32-probléma:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2016. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
5.3 gigát foglal a film..és ott a tulajdonságnál, ír olyat, hogy "fájlrendszer: FAT32"
2016. nov. 11. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!