Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány forintért érdemes összera...

Hány forintért érdemes összerakni egy olyan számítógépet, ami 3-4-5 év mulva is jónak fog számítani? Mikor lenne mostanában érdemes gépet összerakni? Hallottam, hogy jövőre uj processzor? (Platform) jön ki.

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 17:14
 1/3 anonim válasza:

Én 2010-ben vásároltam gépet, 210-220.000 forint volt csak az agy, és nekem kb. 4 évig nem volt olyan gondom vele, hogy egy játék, amit játszani szerettem volna, ne futott volna rajta. Természetesen élvezhető minőségben. Hogy néhány híresebb címet is mondjak, végig toltam vele a Far Cry 3-mat, az Assassins Creed 3-mat.


Még a GTA 5 is elmegy vele 20-30 fps-el FullHD felbontással, minimum beállítások mellett. Viszont ez már szerintem nem az élvezhető minőség kategória.


Szerintem most is ezen a 200-250 ezer közötti vonalon találsz ilyen gépet.

2016. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
200-250ezer forintért már olyan gépet rakok össze ami több évig faintos lesz? :D
2016. nov. 12. 17:33
 3/3 anonim válasza:

1# vagyok. Szerintem igen.

[link]

Ez a gép szerintem 3 év múlva is vinni fogja az új játékokat. FullHD, 30+ fps-el, közepes beállítások mellett.

2016. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!