Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik az eddigi iPhone 7 tapaszt...

Mik az eddigi iPhone 7 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Mobilvásárlás előtt állok, és az egyik jelölt az i7. Viszonylag bizonytalan vagyok a témában, még akár android felé is hajlok, emiatt kérdezem, hogy milyen pozitív és negatív tapasztalatok jöttek elő eddig fórumokon, tesztekben, stb... a 7-es almával kapcsolatban?



2016. nov. 14. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Lényegében iPhone 6ss-nek is lehetne hívni, mindenben kicsit jobb. Gyorsabb, új processzor energiatakarékosabb (emiatt és picit növelt akku miatt is tovább bírja, mint 6s), végre elhagyták a 16GB-os belépő kapacitást, szebb a kijelzője (több színt tud megjeleníteni), kamerán is fejlesztettek (főleg rosszabb fényviszonyok között jön ki a különbség), vízálló. Jack csatlakozó elhagyása ugyanakkor fájdalmas lehet.

Ha megfelel neked az Android is, érdemes megnézni például a Galaxy S7-et, amely jobb kamerával, lényegesen jobb akkus üzemidővel rendelkezik, valamint bővítheted SD kártyával a háttértárat.

2016. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, bár én fórumokon olvastam mikrolaggokra panaszkodásról, fényezés lekopásról és hasonló hibákról, ezekről esetleg lehet tudni valamit? Gondolok itt arra, hogy mennyire gyakoriak és a szoftverfrissítésekkel javulnak-e.
2016. nov. 14. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

"Mik az eddigi iPhone 7 tapasztalatok?"


Hm...

Általában öntelt ,önelégült , esetleg nagyképű, pénzes emberek kezében szoktam látni.

Remek státusz szimbolum remek kis országunkban.


Hirtelen ennyi.

Én kérek elnézést.

2016. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

a telefonról kérdezett, nem azokról akiknek a kezében láttad...

nem mellesleg nem lesz az ember önelégült hülye attól, milyen telefont használ. nem légy már ilyen kisstílű :)


a jack elhagyása még nem is lenne akkora probléma, de az, hogy külön szerezd be hozzá a fülest, ha kell, elég tré húzás volt az appletól. így is bőven megkérik a termékeik árát, minek "pitiskednek" még ilyenekkel is.

én úgy döntöttem a 6s-t nem érdemes cserélni rá, sőt ha legközelebb telefon csere lesz, már nem biztos hogy az ájfón lesz a befutó.

2016. nov. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én ezüstben vettem. Nagyon szuper az akkuja 2 napot bír ki nálam ha heartstoneozok rajta akkor este 20-30%-om még marad. Első iphonom és csak pozitívat tudok mondani róla. Androidról váltottam samsung S6 Edgeről ami laggolt rendesen. Azért arra kíváncsi leszek hogy ez fog e, majd egy év múlva meglátjuk :D csak ajánlom
2016. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
#4 Nem kell külön megvenni a fülhallgatót, ugyanúgy jár hozzá, csak nem jack csatlakozós hanem lightning, viszont adnak egy átalakítót amivel sima jack-es fülhallgatót is használhatsz a telefonhoz. Az új AirPods fülhallgató az amit külön tudsz venni, mivel az vezeték nélküli.
2016. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#6-os ha már kiszedték a jacket akkor az lett volna a minimum hogy vezeték nélküli fülest adnak hozzá. (Ami ugyebár így barátok között is 69ezer ft-t.)


Hogy mi a véleményem?

Nem rossz telefon, de a konkurencia jobb. Sajnos nem sok esélye van egy S7 Edge-el szemben.. Na majd jövőre

2016. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A fülhallgatós résszel egyetértek, illett volna egy bluetoothos fülest adni mellé.


Igazából androidot esetleg a kedvezőbb ár miatt választottam volna, ami az S7 edge esetén nincs meg, szóval egyre jobban hajlok az i7 felé. Egy dolog zavar, mégpedig a márkát körülölelő ,,feeling", gondolok itt arra, hogy sokan ettől érzik többnek magukat. Ettől függetlenül szerintem adok egy esélyt az iOS-nek.

2016. nov. 16. 02:52
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

ha i7-et akarsz, vedd meg azt. azzal meg nem kell törődni, hogy mások miért azt veszik. ilyen egyszerű ez :)

az ájfón jó telefon, ez nem vitás. nekem 6s van és nem rajoskodásra, ugyanis a toktól még az alma logó sem látszik. no, itt neked a kivétel, aki erősíti a szabályt, hogy nem minden ájfón használó menőzik :)

2016. nov. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Jóval kedvezőbb az ára az S7 Edge-nek.

Amúgy te tudod én biztos a jobb telefont venném, de nem vagyunk egyformák :)

2016. nov. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!