Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A töltővel vagy a beállításokk...

Dawe96 kérdése:

A töltővel vagy a beállításokkal van gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy Lenovo G510-es laptop Windows 8.1-el.

Játék: Dirt3


Szóval az a problémám, hogy amíg nincs bedugva töltőre a laptop, addig teljesen normálisan lagg nélkül fut. Viszont amikor bedugom, abban a pillanatban az FPS leesik körülbelül a felére, amitől egyenesen élvezhetetlen lesz a játék. Próbáltam levenni ULTRA LOW-ra a beállításokat és már a felbontás is volt minimumon, de nem ez a probléma.

A különbség mindig RÖGTÖN érződik. Amikor bedugom egyből lecsökken az FPS, ha kihúzom, egyből felugrik a kétszeresére.


Próbáltam az energiagazdálkodási lehetőségeket, teljesítménycentrikuson és kiegyensúlyozottan is egyaránt, de semmi változás. Próbáltam úgy is, hogy az akksit kivettem a laptopból és csak a hálózatról ment, a jelenség ugyanaz, mintha benne lenne az akksi.


A töltő gyári, nem univerzális.

Töltő: 20V - 2.25A


Már nagyon sokmindent kipróbáltam, különböző angol nyelvű fórumokról is szereztem információt, de semmi.


Mi lehet a baj? Esetleg bármi ötlete van valakinek?


Köszönöm! :)



2016. nov. 16. 14:54
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Én kölcsönkérnék valahonnan egy gyári töltőt és megnézném azzal is.


Utángyártottakból vannak hihetetlenül trágya minőségűek is. Egyik ismerősömnek pl. búgott tőle a hangszórója a laptopnak, ha gyárival próbálta meg semmi baja nem volt.

2016. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyári a töltő, nem utángyártott, ezért nem értem.
2016. nov. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!