Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 5.1 házimozi rendszerem...

5.1 házimozi rendszerem géphez most kötöttem hozzá és a mélynyomómnak van utó hangja az baj?

Figyelt kérdés

Ha hirtelen leállítom basszus közben a zenét, mikor hangosra van állítva vagy átlépek másik zenére akkor tapasztaltam ezt. Ilyenkor károsodhat-e a mélynyomó vagy ez természetes, mert ami jelet kap annak el kell rajta távoznia?

9 éves de most vettem használatba eddig dobozban volt bontatlanul. Fajtája lg 5.1 ht303su-do

Itt olvashatjátok az adatokat:

[link]



#utóhang #5.1 házimozirendszer
2016. nov. 25. 15:58
 1/3 Hominida ***** válasza:
Az a jel elég gyorsan távozik el. Nem lehet, hogy csak rossz már a membrán és egyszerűen tovább rezeg? Milyen hosszú az az "utóhang"?
2016. nov. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb 0.5-1 másodperc
2016. nov. 26. 18:59
 3/3 Hominida ***** válasza:
Mechanikus jelenség lesz, nekem ez a tippem. Figyeld meg a mélynyomó membránját, látszania is kell. De az egész, gondolom, inkább csak egy furcsaság, mert normál esetben nem is észlelted.
2016. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!