Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Lemez írásvédett ( Pendrive)...

A Lemez írásvédett ( Pendrive) hibával cserélik garanciában?

Figyelt kérdés
Nos, 11.24-én lett vásárolva egy Kingston pendrive, másnap ki lett próbálva, 1 film lett rámásolva, majd biztonságosan leválasztva, ezután később visszadugtam még1 filmet rámásoltam, rendesen lecsatlakoztattam, következő csatlakozásnál már írásvédett volt...
2016. nov. 26. 11:47
 1/6 pinkpancser ***** válasza:
Próbálj meg egy particionálást, ha nem segít akkor mehet vissza a boltba. Egyébként kingston szokott ilyet csinálni. Azt viszont jó ha tudod, hogy általában a csomagolását is szokták kérni a garanciális cseréhez.
2016. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Boltfüggő, valahol visszaveszik, valahol nem.

Nekem annó sikerült egy usb portot hibásan bekötni, meg is sült. Sejtettem, hogy a garancia nem él, de egy próbát megért. Bizony vissza vették. Megnézték, nem üzemel, csak melegszik. lepapírozták, levásárolhattam az árát.

2016. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam formázni stb, semmi sem lehetséges, de még letudom játszani a rajta lévő filmeket, de elég lassan sikerül megnyitni. 2 módszert is néztem, a parancssorost meg a regeditest is, egyik sem jó, és próbáltam különböző szoftvereket is a formázására mind hibát adott ki.... 2 napos pendrive, alig volt még használva, nem gondolnám, hogy ez természetes dolog... másik pendrivem már több éve megvan és semmi probléma nincs vele pedig már sok dologra használtam... Csomagolás megvan csak el van vágva, nem tudom, az mennyire probléma.
2016. nov. 26. 12:13
 4/6 pinkpancser ***** válasza:
Az nem baj, elvégre valahogy ki kell csomagolni. És ne formázni, hanem particionálni próbáld valami rendes progival (én minitool partition wizard-ot használok)
2016. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel a programmal sem enged semmit, kiírja, hogy read only, és így nem sok mindent lehet kezdeni vele.
2016. nov. 26. 12:40
 6/6 pinkpancser ***** válasza:
Akkor keresd meg a csomagolást és irány a bolt.
2016. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!