Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy melyik tabletet vegyem meg? Tudna ebben valaki hozzá értő segíteni?

Figyelt kérdés

Van ez: [link]

Ez: [link]

Ez: [link]

És ez: [link]


Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam? Ami számomra nagyon fontos, hogy: megbízható legyen, és ne "szaggasson", és ne fagyjon le. Tehát egy erős, és gyors kis tabletet szeretnék és nagy százalékban ezekre használnám: netezés, filmnézés. Éles és szép színe legyen. Kb. ennyi. Ki mit mond rá melyiket válasszam, és miért? Érvek, ellenérvek? Köszi!



#tablet #táblagép #melyik tabletet válasszam
2016. nov. 30. 20:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: akksija is 3 órát minimum bírja. Ez alatt nem. Annyira nem értek hozzá, ennél mit kell nézni? Ha az "akkumulátor kapacitás"-nál minél magasabb szám van annál jobb?
2016. nov. 30. 21:16
 2/4 anonim válasza:
Alcatel pixi 4, 2580 mAH-ás akku, ez nem olyan rossz, 4 mag,1 GB ram, és a kijelző felbontása 7 colon nem olyan rossz, de ne akarj azért ezzel se hegyeket mozgatni.
2016. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy az összes többi is hasonló? A magok száma pedig nem mindig mérvadó. Nem attól lesz jó egy készülék, hogy minél több magos.
2016. dec. 3. 22:07
 4/4 A kérdező kommentje:
És az összes 1 RAM-os. Hasonló felbontással, stb.
2016. dec. 3. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!