Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért hallok ciripelő hangot...

Riki11 kérdése:

Miért hallok ciripelő hangot a vga es a processor tájékán? (Oda vissza csere alaplap) azota van az elott nem volt ciripelo hang

Figyelt kérdés

Cseréltem egy alaplapot jàtéknàl a vga ciripelt de csak jatéknàl meg kissebb nagyobb laggolàsok ami az elott nem volt... Vissza cseréltem az alaplapot es ugyan ugy ciripel!!! Miért?


Ashrock g31m-s

X5450 xeon

Gtx 660 ti 2gb gigabyte

4gb ram ddr2

Chieftech gpa 500s8 500 watt



2016. nov. 30. 22:12
 1/3 nemma ***** válasza:

Lehetséges, hogy valamelyik ventilátor csapágya kezdi megadni magát, vagy rosszul lett rögzítve és lötyög.


Nézd át a csavarokat!

2016. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sztem nem mert azt neztem mar es ugyan az
2016. dec. 1. 04:05
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
Ugyan leggyakrabban a ventilátorok szoktak hangot adni, de akár egy tekercs, de még a gyenge kivitelű kvarckristály (illetve annak a tokozása) is adhat bizonyos esetekben ciripelésre emlékeztető hangokat.
2016. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!