Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mondja azt sok ember,...

Miért mondja azt sok ember, hogy az Apple jobb mint a Microsoft?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát az Apple az operációs rendszere sokkal biztonságosabb(nincs vírus, vagy ha van is nagyon kevés, de ezek ellen van vírusirtó),jól kidolgozott:) A MicroSoft terméke azért nagyobb veszélyt jelent az interneten, főként ha vírusirtód nincs, mert akkor az egész Windows-od is tönkremehet akár.Ez az Apple rendszerén nem fordulhat elő:)
2010. máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

1, Mert sznobok

2, Az Apple a saját maga által gyártott pár fajta hardverre telepíti az oprendszerét ezért a hardverre jobban optimalizált a szoftver, a Windowst meg több millió, különböző jól-rosszul össszerakott gépen fut, ezért kevésbé optimalizált az adott hardverre.


Divat szidni a Microsoftot, mert pénzért adja a termékét (DE HÁT EBBÖL ÉL!) de ilyen szempontbol az Apple se jobb.

2010. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Apple oprendszere marhamód nem biztonságosabb mint M$é

"Apple users are “safer” (due to the lack of work that goes into hacking them), “but less secure.” "

[link]


A zárt hardver az igaz. Tényleg jobban otpimalizálhatják.


"Divat szidni a Microsoftot, mert pénzért adja a termékét (DE HÁT EBBÖL ÉL!) de ilyen szempontbol az Apple se jobb."

M$ Pénzért árulja a windowst.

Apple pénzért árulja az OS X-et , az OSX bétáját, az OSX biztonsági frissítéseit stb. Nem jellemezném mert bannolnak.

2010. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs bajom a microsoftal, már vagy 7 éve windows-os vagyok, de így is az mondom hogy az apple a jobb. Legnagyobb előnye a zárt hardver (szerintem). A legkisebb teljesítményű gép amin Os X-van (pl.: MacMini) gyorsabb mint egy átlagos gép ugyanannyi pénzért. A minőséget persze meg kell fizetni. Biztos vagyok benne (még nem próbáltam xD) hogy egy iMac elél legalább 5 évig, hibásodás nélkül, persze rendeltetésszerü használattal). A zárt hardvernek köszönhetően az oprendszer jobban ki tdja használni a rendszer adottságait. Windows-os vagyok 7 éve, de ha lenne rá pénzem, azonnal átállnék Apple termékre. Le lehet hurogni, meg lehet kövezni, de akárki akármit mond az apple cuccok mérföldekkel jobbak felhasználhatóság, desing és gyorsaság terén egyaránt.... (itt értem az OsX-et, és a Mac "szériát" )


Bocs a helyesírási hibákér, késő van :)

2010. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jaaa sznobok vagyunk :D bóknak vettem

szóval azért jobb az OSX mert egy szűkebb felhasználási területre van optimalizálva. pl grafikusok, designerek, filmesek, zenészek, tehát csúcsfelhasználók használják. Viszont ezeken a területeken és az általános, hétköznapi felafdatokban sokkal rugalmasabb és letisztultabb. az én Macbookom még sose fagyott le, pedig nyüstölöm (final cut, ableton, pro tools, photoshop) Amúgy én sok nyugott apple-ös kommentelőt látok akik igyekszenek észérvekkel meggyőzni az embereket és rengeteg ideges káromkodó támadó Windows-os kommentelőt. Nem értem miért nem lehet elfogadni ha valami jobb. Meg a tapasztalatról.. általában aki Windowst használ annak sose volt apple-je mert aki vesz egyet az sose fog újra Windowsozni. Úgyhogy ha ütitek az asztalt a hülye windows miatt fontoljátok meg a Mac-et. Ha nincs cash egy használt régebbi gép is megéri ! Sokáig elélnek :)

2010. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 K!ll3R válasza:
Azért, mert így van... Logikus nem? xD
2010. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
HAHAHA utolsó de humoros voltál.
2010. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mert sznobok.. és azthiszik attól lesznek menőek hogy olyat vesznek amit a windows is tud, csak ötször drágábban
2010. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az apple sztem egy nagy kalap sz*r a microsoft ezerszer jobb
2011. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 RobSton válasza:
Se az Apple se a Microsoft nem rossz . Meg van hogy melyiket mire jó használni. Az Apple Mac OS X inkább grafikához lett csinálva a Microsoft Windows meg a zene , chat , e-mail , video , film stb. persze csak akkor ha van JÓ virusírtód . Windows-ra 1000 olyan program van ami OS X re nincs.
2013. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!