Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri még iPhone 5s-t venni?

Megéri még iPhone 5s-t venni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 18:25
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Nem nagyon. Egy-másfél évig még húzod vele, utána nagyon kompromisszumos lesz.

De ha mindenképp iPhone kell, akkor egy 32GB-os még okés lehet.

Az iPhone SE 64GB a most ajánlható (ebben a méretben), nyilván drágább is.

2016. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyiért és mik az igényeid. Ha 5s et nem találsz jó akcióban akkor alig olcsóbb (megbízható helyen), mint a SE 16gb. iPhone 5s ből már nem igazán lehet kapni újonnan nagyobb tárhelyűt, mint 16gb.


Viszont, ha kifogsz egy jó ajánlatot, és mondjuk nem csinálsz tonnaszámra fotót, nincsenek hatalmas szoftveres igényű alkalmazásaid akkor simán. Nekem is 5s van, semmi bajom vele, eszembe nem jut egyenlőre lecserélni.

2016. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából nekem csak telefonálni kell...messenger,facebook,viber,instagram. kb ennyire van szükségem. Képeket nem nagyon csinálok.

azért gondoltam az 5s-re mert kb 90-100 körül akarok venni telefont. Samsungot,LG stb. nem akarok. Ismerőseimnek még mindig működik az 5s. gondoltam nekem is kihúzza 2-3 évig.

2016. dec. 3. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért már kapsz Honor 8-t ami lenyeli keresztbe,de jó választás még a Nexus 5X is.(erről személyes tapasztalatot is tudok adni)Mind a 2 sokkal jobb mint az iPhone 5S,a Brand nem minden.
2016. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ajánlani a Honor 8-at. Elmondta hogy nem akar Samsungot, Lg-t. Tehát nem akar droidot. Windows halott.. tehát akkor úgyis Iphone lesz... Csak tudnám miért kell emiatt feltenni egy kérdést!? Az ilyenekből lesznek az olyanok akik azt mondják hogy az Iphone 4s ios 9-el gyors.... Na persze... Nekem meg Iphone 7-em van JACK dugóval.
2016. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5.Akkor villogni kell neki,ilyen egyszerű.

Mert aki stabil telefont szeretne az tisztában van vele hogy annyi pénzért már az Androidos telefonok jobb szinten vannak.

Nem vagyok Apple ellenes csak azt tartom undorítónak amit a felhasználóikkal művelnek,de ilyen a szempontból a Samu se jobb.

2016. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!