Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri 2016 őszén Iphone 5s-t...

Megéri 2016 őszén Iphone 5s-t venni?

Figyelt kérdés

Azért szeretném csak akkor, mert elvileg a 7 megjelenése miatt már olcsóbb lesz. Érdekelnének arról vélemények, hogy tényleg lassul a telefon a frissítések miatt? Használható lesz néhány évig?

Nincsenek nagy elvárásaim, nem baj ha kicsit lassú, már hozzászoktam (Samsung Galaxy Fame, már lassan 2 éve...). Viszont azt mindenképp szeretném, hogy ne legyen kuka pár hónap után! Köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 1. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Először tisztázzuk le, hogy mik az igényeid. Hacsak telefonálásra kell, akkor elég egy 10 ezres telefon is. Például.
2016. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Abból ítélve, hogy a 4s még működik, 2 évet jósolok még neki. Ne frissítsd! Szerintem várni nem éri meg.
2016. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért telefonáláson kívül másra is, Facebook, Messenger, Viber, hasonlók, és szeretném ha a kamera is jó lenne. Az 5s-ről ismerősöktől csak jókat hallottam, de az, hogy egyre használhatatlanabb a frissítések miatt, kicsit megijeszt...
2016. jún. 1. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nagyon lassú kuka lesz 1 év múlva, inkább ilyet telót vegyél sokkal olcsóbb és jobban időtállóbb mint az 5s :

olcsóbb: [link]


Drágább: [link]


Ha van pénzed a huawei-re akkor azt vedd meg mert sokkal jobb, többet tud, időtálló kb 2,5 évig minden játékot maxon fog tuttatni, nem fog lefagyni

2016. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megéri!

Hardveressen alig marad el a sima hatostól, a jelenlegi ios 9-el egyáltalán nem lassú.

Minden játék és program akadás mentessen és tökéletesen fut.

Soha semmi lag.

Van egy ismerősöm aki egy 4s-t használ, ott már vannak néha néha megakadások de az is teljessen jól használható telefon a mai napig.

Szóval az 5s is 1-2 évig még egy jól használható telefon marad.

Droidos vackot meg ne vegyél, nekem volt 2 csúcskategóriás telefonom S6 és G4 az s6 hetente lefagyott vagy 3x G4 használhatóbb volt de az se igen jött be, így váltottam 5s-re ami régebbi de még is jobb, sokkal jobb és kényelmesebb használni stb...

2016. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
hogy a fenébe ne érné meg! nagyon időtálló, és sokkal jobb, mint pl egy Samsung.
2016. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tesómnak az van és még mindig jó telefon. 2 évet adnék még neki max. Persze utána is lehet használni, hisz egy 2000 forintos telefont is lehet, de már nem lesz nagy élmény.Pár hónap alatt tuti nem lesz kuka :D
2016. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!