Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meghibásodott CDlejátszó...

Meghibásodott CDlejátszó lassíthatja a gépet?

Figyelt kérdés
Nem volt internet egy ideig itthon, addig elsősorban csak CDket raktam a gépbe másra nem használtam, elég gyors volt a gépem viszont pár karcos CDt is beraktam, próbálgattam elindítani őket, majd egy idő után megadta magát, azóta nem is érzékel semmi, ráadásul kb egyik napról a másikra nagyon jelentősen lassúlt a gép, konkrétan a youtube videókat se játssza 360pnél mar akadozas mentesen. Vírusra gyanakodtam, de többször is, lefutattam a Nodot es semmit se talált. az segíthethetne, ha kivenném a CD lejátszót a gépből? vagy ha az nem, akkor mi segíthetne? már újra is lett rakva a win10.
2016. dec. 9. 13:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint a CD lejátszó nem érzékel semmit, berakok egy cdt, akkor hangosan elkezd dolgozni, majd befagy az egész gép.
2016. dec. 9. 13:57
 2/2 Camorri ***** válasza:

Hát ennyire nem vagyok zseni én se, de ha úgyse működik, akkor kösd ki, annyival is kevesebb gondja lesz a gépednek.


Lassúságot meg azért ne csak avírust nézd meg.

Ezeket ellenőrizd végig:

Jó-e a hűtés?

Nem ment-e tönkre a proci?

Nem ment-e tönkre a HDD?

Nem ment-e tönkre a V-card?

stb.

2016. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!