Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi veszi el a helyet a c...

Mi veszi el a helyet a c rendszerről?

Figyelt kérdés

C rendszeren rejtett fájlokkal együtt ha ki jelölöm totálba az egész gépet minden cuccot ami van rajta 20gb helyet foglalnak. A teljes rendszer viszont 25 giga és 1,3 giga helyet jelez a gép.


Csináltam lemezkarbantartót meg az advanced system care pro verziót is le futtattam amik 50mb helyet szabadítottak fel. A háttérben nem fut semmilyen program a memória kihasználtságom normális 500mb körüli értékeket mutat.


2016. dec. 10. 21:09
 1/8 A kérdező kommentje:
(1,3 giga helyet jelez a gép. ) Szabad helyet hogy pontosabb legyek. az az érdekes hogy egy két nappal ezelőtt néztem a c menyi szabad helyem van és akkor 3.5 giga szabad helyet jelzett ami még nem késztettet ara hogy fel tegyem magamnak a kérdést. Pedig az sem 5 giga amennyi várható lenne. Most viszont a saját gépnél pirosban van és lemeztöredezettséget sem tok csinálni.
2016. dec. 10. 21:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a ccleanert lefuttatni, hátha
2016. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A rejtett fájlokat is kijelölted??

Kapásból ott a lapozófájl 2-8 GB...

2016. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ersze ki jelöltem azokat is. Az a fura hogy most be kacsoltam és vissza jött 1,2giga pluszba.
2016. dec. 12. 14:29
 5/8 A kérdező kommentje:
de még így is kéne vagy 2giga. Mik azok a lapozófájlok? Azok méretét nem számítja bele a foglalt terület részen? Mert az nem stimmel hogy a foglalt terület és a szabad terület nem arányba van az egész rendszer méretéhez képest. Pl ha 25 gigára jelzi és 20giga hely van le foglalva mért 2,8giga szabad hely van? És mért nem 5?
2016. dec. 12. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:

lapozófájl: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Ha a rejtett fájlok megtekintése nincs bepipálva akkor hiába "jelölöd ki totálba" az egészet, ezt nem fogja beleszámítani. Innen lehet az eltérés...

2016. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Figyelj ha már rejtett fájlokról beszélek szerinted nem jut eszembe tudatosítani magamban hogy mi az és miképp jeleníthetem meg?


Persze hogy ki van pipálva a totálba. Így is van különbség és ezért teszem fel a kérdést hova tűnik a hely? :O 2giga nincs meg xD

2016. dec. 13. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésre már válaszoltak, megkérdeztem, hogy miféle megfontolásból lett 25 GB hely adva a C-nek, illetve ezen a lemezen mik a további partíciók?
2016. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!