Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kell e ujrapasztázni a laptopo...

Kell e ujrapasztázni a laptopom? Jó e ez a hőmérséklet?

Figyelt kérdés

Tegnap szétszedtem a lapim (asus k53s) és megnéztem hogy a hűtőjénél, alul és felül milyen a ragasztás.

Pontosan hogyan is nevezik azt a szikszalag féle ragasztócsíkot?

Az egyik oldalon már fel volt hólyagosodva és ropogott, ez mennyire baj? Mennyire befolyásolja ez a hűtést?

Sima alapjáraton 50fok körül van, játék közben pedig 80fok körül van a hőmérséklet.

Adatok:

intel core i3-2350m 2.3ghz

nvidia geforce 610m

8 gb ram



2016. dec. 11. 19:15
 1/2 pinkpancser ***** válasza:
Ha foglalatban van akkor elvileg 85 fokig mehet, tehát nem szerencsés így használni. Ha leszedted a prociról a hűtőt akkor újra kell pasztázni, mert a régit nem fogod tudni egyenletesen visszakenni. A ragasztócsíkot pedig gap pad néven ismertem meg, de van sok neve (pl hővezető szalag/ragasztó). És sokféle van belőle. Nekem a sekisui jött be nagyon.
2016. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, akkor mihamarabb beszerzem ami kell :D
2016. dec. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!