Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem csatlakozik a telefonom a...

Nem csatlakozik a telefonom a számítógéphez!?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A5(2016) telefonom van és ha USB-vel csatlakoztatom a géphez egyszerűen csak elkezd tölteni a telefon. Amúgy ez a típus már gyors töltés kompatibilis, de ha konnektorból töltöm is csak simán töltést ír ki nem pedig gyorstöltést! Nem értem mi a baj...

2016. dec. 13. 15:55
 1/3 anonim válasza:
Nekem is samsung telefonom van. Amikor USB-vel csatlakoztatod a telefont a géphez, akkor oldd fel a telefonodat, és látni fogsz egy kis ablakot ahol ki lehet választnai, hogy minek akarod használni a telefont, ha pedig ezt nem látod, akkor próbáld meg ezt: az értesítési panelen (föntről "le kell húzni") látni fogsz egy USB ikont. Menj rá, és válassz a lehetőségek közül, amiket feldob. Ha ez sem működik, akkor írj és utána nézek.
2016. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyik se működik. Lehet hogy a telóval van baj...

A gép portjai biztos jók mert pendrive-al működik.

2016. dec. 13. 18:41
 3/3 Hominida ***** válasza:
Én a problémádat nem értem. Az a bajod, hogy nem gyorstöltésbe kezd? Vagy az a bajod, hogy csak tölt, és nincs adatkapcsolat? Az utóbbi esetre: ahhoz a gépeden esetleg erre szolgáló programra lesz szükséged. Ha jól sejtem, a Samsung a Kies 3-at fogja ajánlani, aztán vagy működik nálad, vagy nem.
2016. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!