Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség az eredeti és...

Mi a különbség az eredeti és a tört Windows között? Teljesítménybeli különbségek vannak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Az eredetiért fizettél, a törtért nem... kábé ennyi. :D
2016. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő forrásból szeded, akkor semmi. (Kivéve hogy az utóbbi nem legális) Nincs teljesitmenybeli különbség.
2016. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tört esetén nagyon meg kell válogatni honnan szerzed be!

Ugyan is nagyon szeretnek bele rakni különféle "finomságokat",

pl. találkoztam már olyannal ami SYSTEM (legfelső jogon) bitCoin bányász programot tartalmazott, ami üresjáratban a törést készítőnek termelte az "aprót".

2016. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen van.


[link]

2016. dec. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Aki ilyen pl. Toshiba OEM vagy gányolt verziót telepít az magára vessen. Nem csoda, hogy azokkal gondok lesznek. A tört verzió számomra csak annyit jelent, hogy miután feltelepítetted a hivatalos, MS oldaláról vagy kedvenc torrent oldalunkról letölött verziót (aminek az SHA1 hash-ét a publikusan elérhető hivatalos verzió hashével összehasonlítottunk és megegyezett), utána lefuttatunk vegy egy aktivátort vagy egy loadert. Semmi különbség nem lesz sem teljesítményben sem funkcionalitásban attól, mintha megvásároltad volna. Nem is értem mért tölt le valaki ilyen fura verziókat, hisz már az MS odlaláról is bárki ingyenesen letöltheti a telepítőt. Ha a googlebe beírjuk, hogy "windows 10 iso download" akkor is az MS oldala az első találat. Ezek után már csak egy "megbízható" loadert vagy aktivátort kell találni.


Egyébként teljesen tiszta Win10-e is lehet az embernek, ha egy kicsit rásánja az idejét:

- Win 8.1 install

- "Törés" a kedvenc módon

- Azt "vallod" magadról hogy akadálymentesített verzióra van szükséged => Ingyen upgrade Win10-re, aktivált lesz az upgrade után ( [link]

- Törlöd az egészt és friss Win10 install, a hivatalos aktiválás működni fog, mert már ismeri a gépet az MS szervere.


Persze legális ettől nem lesz mégis teljesen tiszta, kártékony kódot egyáltalán nem tartalmaz, még "megbízható" aktivátor sem kell a továbbiakban.


Megj: Én nem próbáltam, de működnie kell. Nekem van MSDN accountom:)

2016. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!