Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a rajztábla megtenné...

Ez a rajztábla megtenné kezdésnek (linket kirakom)?

Figyelt kérdés

Majd a közel jövőben animációkkal akarok foglalkozni hobby szinten.



[link]



2016. dec. 16. 20:59
 1/8 tabaki ***** válasza:
Szerintem igen. Ellene szól, hogy elég kicsi a rajzfelülete, de hobbi szinten jól használható.
2016. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Abszolút. A kicsi rajzfelülettel ne foglalkozz, nekem is ekkora van (csak Wacom Bamboo-ba), és még ezt se tudom teljesen kihasználni. Részemről ez a pont kényelmes méret.
2016. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha tudtok más rajztáblát is akkor nyugodtan mondhattok párat :)
2016. dec. 16. 21:18
 4/8 anonim válasza:
Én ezt megvenném, szerintem nem fogsz csalódni benne. Ez egy jó kis tábla.
2016. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) :) :)
2016. dec. 16. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora van, annyi különbséggel, hogy van benne kézi adatbeviteli funkció. Mármint, hogy tudod touchpadként is használni. Ha egy kicsit még tudsz rá költeni... Én szeretem, hogy van, nekem szerintem hiányozna, ha nem lenne. :) pl. [link]
2016. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten irritál a touchipad funkció (általában ki is van kapcsolva, csak ha ismerőseim akarják kipróbálni, akkor nyomom be, hogy lássák a tábla funkcióit), de én szerintem ez "kezességtől" is függ. Én két kezes vagyok, szóval nekem az a praktikus, hogy bal kézzel a tollat irányítom, az eszközváltáshoz és hasonló kattintósabb funkciókra meg jobb kéz az egéren és azzal csinálom. Ha valaki egykezes (nem félreérteni :P ), annak lehet, hogy hasznos lehet a touchpad része is. Bár lehet, hogy ezzel mellélövök és még "kezességtől" sem függ, csak szimplán ízléstől.
2016. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. És én is kétkezes. Úgyhogy ez valószínűleg ízlés dolga. :-)
2016. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!