Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékokat ajánlotok...

Milyen játékokat ajánlotok erre a laptopra?

Figyelt kérdés

Olyan legyen ami normálisan fut high-on is.

Lehet FPS,RPG,TDS csak játék legyen...


PC:


Intel core i3 7100U 2.4Ghz

8GB DDR4

GeForce GTX940MX 2GB



2016. dec. 18. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyeneket szeretsz?

Esetleg far cry 3/4/primal

Assasins creed 3/blackflag/synd.

Csgo?

Serious sam hd first/second encouter/serious sam 3bfe

The crew

Rainbow six s./division

Deus ex

Gta v

Saints row 3/4/gat

Dirt 3/rally

Battlefield 3/4/hardline/1

Cod bo2/mw4

Talos principle

LoL/dota2

Batman arkham asylum/city/origins/knight (utolso huzosabb gepigennyel)


Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Nekem ezek a kedvenceim kozott vannak. Van koztuk autos, fps, szabadabb, kotottebb, regebbi, ujabb. De ezek kozul szerintem mindegyik nagyon elvezheto jatek! Egyikben sem csalodnal. Az hogy a laptop gpu-d mennyit tud letenni az asztalra azt nem tudom, de szerintem egy 60 fps nem tul magas beallitasokon elmehet (pl elsimitassal azotropikus szuressel erdemes lehet sporolni). Nezz utanna mindnek. Talalsz koztuk biztos olyat ami tetszene!

2016. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A cs:go-t megvettem tetszik meg minden,csak sok a flamer,de elmegy eggynek.Az AC4-et próbáltam még ki,meg a gta 5-öt ami nem nagyon adta..Köszi a választ.
2016. dec. 20. 13:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh tényleg a rainbow six nah azt letöltöm köszike xD
2016. dec. 20. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!