Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom avi-ba beleégetni...

Hogyan tudom avi-ba beleégetni a feliratot?

Figyelt kérdés

Hello!


Arról van szó, hogy egy avi filmbe szeretném a feliratot "beleégetni". Megvan külön a felirat file.


Hogyan lehetne ezt megcsinálni?


2010. máj. 2. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
letöltöd a Subtitle Workshopot, megnyitod benne a feliratot és elmented .ssa fájlként. Ezután letöltöd a Virtual Dub-ot, majd ehhez a "Virtual Dub subtitle filter"-t és bemásolod a Virtual dub plugins könyvtárába. Elindítod a virtual dubot és megnyitod a videód, Video menüben Filters->Add kiválasztod a subtitle-t és a .ssa fájlod. Video "Full processing mode, állítasz tömörítést, pl. xvid és Save. Eltart majd egy darabig.
2010. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak vobsub telepítéssel sikerült a plugint (textsub) életre kelteni a VirtualDub-ban. Van egy hevenyészett leírásom >>> [link]

Viszont tényleg hosszú folyamat! Miért szeretnéd beleégetni?

2010. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hello!


Azért szeretném beleégetni, mert a mobilomon szeretném nézni, de ugye ott nem rakhatom csak úgy hozzá a feliratot...


Létezik még egyéb megoldás ezen kívül? Nem akart működni a VirtualDub... nem volt jó neki a video-m.

2010. máj. 4. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!