Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Windows 8 (.1) -ről frissít...

Ha Windows 8 (.1) -ről frissítettem a Microsoft akciójáról 10-esre és most a speciális lehetőségekben visszaállítom alaprendszerre, akkor visszaáll 8-asra?

Figyelt kérdés

A laptopomon eredeti(!) Windows 8-as volt. Ezt frissítettem annó 8.1-esre. Mikor visszaállítottam alaprendszerre a gépet, akkor visszaállt 8-asra.

Most a Microsoft akciójával frissítettem 10-esre ingyen. Ha most is visszaállítom az alaprendszerre, akkor most is a nyolcas áll vissza, vagy már marad a tizes?


2016. dec. 20. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
10-es marad.
2016. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. dec. 20. 21:21
 3/4 CspCsj ***** válasza:
100%

Szerintem ha van "rejtett" visszaállító partíció (Lemezkezelőben látszik), akkor azt indítva az eredeti Win8 fog települni, de ha a Win10 helyreállítását választod, akkor a Win10 alapállapotra fog visszaállni.

[link]

2016. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak 10 napig lehet visszaállítani windows 10-ről 8.1-re. Feltéve ha nem törölted a windows.old mappát. Ha a gépház > frissítés és biztonság > helyreállítás mappában nem látsz ilyen lehetőséget:

[link]

akkor csak a windows 10-et tudod alaphelyzetbe állítani

2016. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!