Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 32bit-ről 64bit-re...

Windows 10 32bit-ről 64bit-re frissítés?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy pár hónapja Win8 32bit-ről frissítettem Win10 32bit-re, de nem használja ki mind a 4gb ramot (laptop).. Sokan tanácsolták a 64bit-et, és ahogy néztem 64 alapú processzorom is van, szóval utána néztem hogyan tudnék váltani.. Egy microsoft oldalra irányított, ahol letöltöttem egy MediaCreationToolx64 nevű programot.. Teljesen megörültem hogy csak ennyi, ezért le is feküdtem aludni, de ma reggel ahogy felkeltem, és indítottam volna el a telepítést, a következő üzenettel láttam szembe magam: Ez az alkalmazás nem fut az ön gépén. A számítógépéhez való verzióról érdeklődjön a szoftver gyártójától.


Ezek után már csak annyi lenne a kérdésem hogy a 64bitet teljesen elfelejthetem? Ingyenesen frissítettem még Win10-re lehet hogy ezért nem jó? Külső oldalakban annyira nem bízok hogy lekalózkodjak egy op rendszert.


A laptop adatai:

-Processzor: Intel(R) Pentium(R) CPU 2117U @ 1.80GHz

-Memória (RAM): 4,00 GB (2,96 GB használható) !Ez az én problémám!

-Videókártya: Intel(R) HD Graphics

-Rendszer típusa: 32 bites operációs rendszer, x64-alapú processzor



2016. dec. 22. 09:24
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
100%

32-bites rendszer alól nem indíthatsz 64-bites programot.

Be kell boot -oltatni róla a gépet és csak úgy tudod feltelepíteni.

Mindenképp tiszta telepítést kell csinálni, frissíteni nem lehet 32 bites rendszert 64-bitesre.

2016. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!