Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok pénzt rakni a...

KukacHarcos kérdése:

Nem tudok pénzt rakni a Steam-re. Paypal mindig bankkártyát kér, miért?

Figyelt kérdés
Már jó múltkor raktam paypal-al steame-re 5€-t semmi baj nem volt bejelentkeztem elfogadtam minden oké volt rárakta a pénzt... most szerettem volna és mindenképp azt akarja hogy adjak meg bankkártyát a PayPal profilomhoz pedig mar hozzá van adva leellenőriztem mindent hogy nem-e közbe lett valami rossz de nem , mindenképp azt akarja hogy adjam meg és ha megadom akkor kiírja hogy már hozzá van adva ehez a profilhoz a bankkártya de semmi olyan opció sincs ott hogy tovább már hozzá van adva bankkártya vagy valami muszáj megadni addig nem enged tovább fizetni. kiprobáltam már amiket neten írtak hogy töröljem ezt meg azt ki meg indítsam újra a gépet de nem volt jó semmi akkor is kér bankkártyát.

#PayPal #Steam #Add Funds #add card #add card problem
2016. dec. 23. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem írj a Steam Supportnak, ők biztos segítenek majd ez ügyben.
2017. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!