Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a gépre egy...

Feltelepítettem a gépre egy xp-t, de sajnos csak egy partícióm van. Hogyan lehetne leszedni és visszanyerni azt az állapotot mikor üres volt a gép?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Telepítő CD be, és a megadott helyen formázás.
2016. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Telepítő cd-n hol találom a formázást? Mikor újat telepítenék megint?
2016. dec. 23. 16:27
 3/8 Dongaben ***** válasza:
Nem biztos, hogy kell... Telepítéskor a teljes lemezt adtad meg rendszernek?
2016. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen
2016. dec. 23. 16:59
 5/8 Dongaben ***** válasza:
Akkor újratelepítés. (Hacsak nem akarsz egy bonyolult partícionáló programot használni.) Mekkora a HDD? Mondjuk...legyen 500 Gb.Telepítéskor kérdi, mekkora legyen a rendszerpartíció. A HDD teljes méretéből adj meg 128000 Mb-ot (1024 a váltószám Gb-hoz.) Telepítés után jobb gomb a Sajátgépre/kezelés/lemezkezelés...Itt "Nem foglalt terület"-re jobb gomb, és formázás.
2016. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem enged új partíciót csinálni és valahogy van 2 db egy nagyon kicsi 8 mb-os és a nagy az 1 terás amire felrakta az xp-t. De eltörölni se lehet, mert telepítő fájlokat tartalmaz
2016. dec. 23. 18:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Mikor sajátgépben nézem, akkor viszont csak a nagyobbikat jeleníti meg. A 8 mb-os szerintem úgy jött létre, hogy a végső szám bennemaradt és sztem továbblépett úgy lett telepítve. De így vmi nagyon nem jó. Gépről nem is enged formázni.. Azt írja mindig, hogy fut valami rajta, ami gátolja. Mindent kipróbáltam, de nem akarja az igazságot
2016. dec. 23. 18:44
 8/8 Dongaben ***** válasza:
Hát XP-t már igen régen telepítettem, de emlékeim szerint ott is lehet törölni a meglévő partíciókat...
2016. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!