Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok....

Barby1991 kérdése:

12 hetes kismama vagyok. Tegnap egy kevés pecsételő vérzésem volt, ma meg egy kevés barna a Wc papíron . Ikerterhességnek indult, de sajnos az egyik petezsák üres volt lehet, hogy az szívódik felfele?

Figyelt kérdés
Holnap megyek ultrahangra remélem nem lesz baj :(
2016. márc. 31. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
És miért nem mész el most orvoshoz?????????????
2016. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
7 hetesen is hasonló volt csak akkor darabos vérzésem volt este bementünk a kórházba és úgy tettek hogy 3 om óráig volt ultrahang menjek haza pihenjek majd holnap menjek vissza . Akkor szerinted ezzel a pár csepp barnával nem fognak haza küldeni? Másnap megint bementem akkor kaptam Rutascorbint az elmulasztotta . Ma vettem be belőle , hátha elmúlasza :/
2016. márc. 31. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
én i bemennék a kórházba a helyedben. nekem 16 hetesen volt egy kis vérzésem, akkor bementem, kiderült hogy méhszájsebem van. a doki azt mondta, hogy inkább menjek be 3szor feleslegesen, mint hogy egyszer ne menjek be amikor kéne.
2016. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel szeretkeztünk a párommal egy kicsit hevesebben . Attól is lehet esetleg ?
2016. márc. 31. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, attól is lehet. nekem is szeretkezés után volt a vérzésem. de szerencsére csak méhszájseb volt. mert lehet sokkal komolyabb is pl placenta leválás
2016. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a leválás úgy tudom erős görcsel jár , de nekem egyáltalán nem fáj és nem görcsöl a hasam .
2016. márc. 31. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor fogjátok vissza magatokat, ha ész nélkül estek egynásnak nagy baj is lehet belőle...

(Ez a 3-om csak engem készít ki???)

2016. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze ezt én is felfogtam :/ Milyen 3 om készít ki ?
2016. márc. 31. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Megkerdezhetem ez melyik korhaz?

Amugy engem nem erdekelne es bemennek, de lehet fogadnek magandokit, akir zaklathatok, ha barmi panaszom van!

2016. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kenézy Debrecen .... Hazaküldtek mert csa
2016. márc. 31. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!