Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy új mikrofonom amivel...

Gergely04 kérdése:

Van egy új mikrofonom amivel van egy kis baj. Nincsen különbség (bővebben lennt). Van tipped?

Figyelt kérdés
Ezt szerettem volna már régóta, hogy kapjak mikrofont, de van egy kis baj. USB-t használ. Ez nem hangzik rosszul, de most jön a baj. Bedugom, világít meg minden csak nincsen különbség a hangomban (teszteltem). Szerintem a laptopomal lehet a baj, hogy nem kompatibilis vele (az USB-s mikrofonnal). Bármilyen tipp, hogy mit csináljak (nem eladni!)?

2016. dec. 25. 20:54
 1/6 A kérdező kommentje:
A cím rossz írtam hogy "Nincsen különbség" azt úgy értettem hogy a hangom között mikrofonnal és anélkül.
2016. dec. 25. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szar hangod van, az nem a mikrofon hibája.
2016. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi XD... valaki más?
2016. dec. 25. 22:54
 4/6 Argloss ***** válasza:

Ha ugyanaz mikrofonnal, mint bármiféle mikrofon nélkül, akkor néma vagy. :)


Egyébként valószínűleg be kell állítani, hogy az usb-s mikrofon legyen az alapértelmezett felvételi eszköz. Jobb klikk a hangerő ikonkán, rögzítő eszközök, aztán itt állítsd be, hogy melyik mikrofont akarod használni.

2016. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, és állítólag már az volt használva és engedélyezve, szóval valszeg szar minőségű a mikrofon :( de azért köszi!
2016. dec. 26. 08:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt a mikrofonról egy kis infó: [link]
2016. dec. 26. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!