Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A PC-m, ha indítom a gépet...

A PC-m, ha indítom a gépet több alternatívát hoz fel: Windows Normál Módú Indítása, Csökkentett mód stb. De amikor beteszem az ubuntus CD-t, és beállítom hogy először a CD-ROM legyen a boot-olandó eszköz, nem telepíti. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az ubuntu 9.10.-et letöltöttem és kiírtam CD-re.
2010. máj. 3. 16:06
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
Kérdés első fele: Megsérült a windowsod, azért kérdezi meg. A második fele: Valszeg live, és azt nem kell telepíteni, mivel cd-ről megy.
2010. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De gondolom nem iso fájlként írtad ki ezért nem működik.
2010. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ISO fájlként hogy tudom kiírni? Amit én kiírtam CD-re: ubuntu-9.10-desktop-i386-image9.10. Gondolom ez valami kitömörítendő cucc. Ezen fájlon belül van olyan, hogy isolinux mappa. Azt kellett volna csak?
2010. máj. 3. 16:48
 4/11 anonim ***** válasza:

úgy kell iso-t cd-re írni, hogy megnyitod a cdíró progit(vagy dvd ne kössetek bele!)

és van 1 külön olyan opció, hogy iso cd képfájl(iso) kiírása vagy vmi iesmi, meg fogod találni! na ott betallózod az iso fájlt, amit letöltöttél! ennyi

de konkrétan monodm ashampoo burning studio 9ben:

elindítod, felülről a 6. opció:

disk-image készítése/írása, azon belül:

CD/DVD/Blu-ray diszk írása disk image-ból

tallózod, kész!

2010. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Isolinux mappát írom ki vagy olyat kéne keresnem amelynek ISO a kiterjesztése? Vagy van olyan, hogy ISOLINUX.cfg; ISOLINUX.bin nevezetű fájl?
2010. máj. 3. 21:11
 6/11 bp1985 ***** válasza:
Olyat kéne keresned, ami iso kiterjesztés.
2010. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a .bin kiterjesztésű is cd képfájl, azzal próbálkozz!
2010. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit leszedtél netről fájlt azt kell kiírni, de nem adatfájlként a CD-re, hanem Iso módba. Nem azokat amik a mappába van benne. A Winrar meg tudja nyitni az iso fájlokat ezért nézted te tömörített fájlnak a dolgot. Tehát a
2010. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit leszedtél netről fájlt azt kell kiírni, de nem adatfájlként a CD-re, hanem Iso módba. Nem azokat amik a mappába van benne. A Winrar meg tudja nyitni az iso fájlokat ezért nézted te tömörített fájlnak a dolgot.
2010. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocsánat véletlenül kétszer küldte el.
2010. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!