Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a megoldás ilyenkor?

Mi a megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Leszedtem néhány zenét jutubról, hogy a kocsiba valami zene szóljon, mivel csak audio cd formátumot ismer a rádió, Freemake video downloaderrel töltöttem le a zenéket, ashampoo burning studioval konvertáltam volna át audio cd-be, de amikor megnyitom az ashampot egyszerűen nem látja a letöltött anyagokat, ha adat cd-ként próbálom, akkor látja, de akkor szerintem a rádió nem fogja bejátszani m4a a kiterjesztés. Mi a megoldás?
2016. dec. 28. 17:30
 1/4 nemcso ***** válasza:
Használj a kocsiban FM transzmittert, ami pendrive-ot tud olvasni.
2016. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dongaben ***** válasza:
Az FM transzmitter valóban idő, és végül is költség hatékony is (Ha a CD-k árát és ráfordított időt nézzük.) Néha szoktak ilyesmit kérni tőlem. Akkor bizony át kell konvertálni Wav formátumba a zenét, hogy audio CD legyen...
2016. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lesz a vége szerintem, de ezt már megcsinálom cd-re, tehát akkor wav formátumba kell konvertálni?
2016. dec. 28. 18:26
 4/4 Dongaben ***** válasza:
Igen. Az ugyanaz, mint az audió CD-k formátuma.
2016. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!