Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft plugin? (többi lent)

Scholler kérdése:

Minecraft plugin? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van olyan minecraft plugin, amivel lehet építményeket másolni, beilleszteni?

Figyelem! Tudom, hogy van: A WorldEdit.

Na de nekem ezt úgy kéne, hogy ha kilépek, az "adatbázisa" elmentse a nevem, és ugyan az legyen kimásolva.


És hogy amikor beírom hogy //paste vagy /paste vagy ilyesmi, akkor kiírja angolul (vagy más nyelven): "Az építményedet alulRÓL, vagy felülRŐL másolod?"


Ez az lenne, hogy ha felülről másoljuk, akkor lefele generálja, a lentről, akkor meg fölfelé? És ezt úgy kéne megoldani, hogy a chat-be egy betűt írunk, amit a plugin megad ()-be.


Ez remélem így érthető.

Illetve hogy kiírja hogy az építmény milyen magas.


Ez nagyon fontos abból a szempontból, hogy alulról, vagy felülről másoljuk:)


Bár ezt az alul felül másolást könnyebben is meg lehetne oldani, hogy csak felülről pl.


Na de ugye ehez kéne az hogy hány block magas. (+ egy alap minecraft tudás, hogy elvileg a normál minecraft mapon ((ami lapos)) ott az Y koordináta 4. ((Rétegek: 1 bedrock 2 föld 1 fű)))


Ilyen plugin van? Ha van, kérlek írjátok le [link] el, vagy írjátok be a google-ba: "shrink your URL"


Köszi a válaszokat!



2017. jan. 1. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én igazából nem gondolom, hogy létezne ilyen plugin... jó lehet hogy van, de nagyon kevés ennek az esélye.


Itt szerintem (ha tényleg nem létezik ilyen plugin) akkor az a 2 "verzió" van, hogy vagy saját magad elkészíted a plugint, vagy mással programoztatod le. Nyílván, gondolom ehhez már kell egy haladó szintű programozási tudás...


Nem tudom, nem vagyok programozó, de szerintem ez amit leírtál ez lényegében egy "módosított World Edit" plugin lenne, így lehet alapból nem kéne újrakezdeni a teljes plugin írását, hanem valahogy a WorldEdit-et úgy módosítani, hogy ezeket a dolgokat (amiket leírtál) is végrehajtsa.

2017. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, programozó vagyok.

Nem kell más plugin.

A WorldEdit-ben van egy schematic, ami pont erre a célra van.

Kimásolod az építményed. //copy

Utána. /schem save építmény név, ne rakj bele ékezetet.

Utána, /schem load építményed neve és //paste. És lám nem kell másik plugin, se adatbázis :).

2017. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hali, köszi a válaszokat... Egyrészt már ilyet meg tudnék magamnak csinálni, másrészt sajnos már nagyon ritkán van időm minecraftozni. De azért köszi!
2018. aug. 10. 09:18
 4/4 A kérdező kommentje:
harmadrészt meg bocs, hogy ilyen későn válaszolok:D
2018. aug. 10. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!