Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne néhány kérdésem új...

Lenne néhány kérdésem új géppel kapcsolatban, többi lent (? ) Fontos!

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 3 alkatrészem már megvan az új géphez, amik a következők:

ASRock 960GM-GS3 FX alaplap

AMD FX4100 BE processzor

Sapphire HD7770 1GB GDDR5 videókártya

Már csak tápegységre és RAM-ra van szükségem és ki is néztem kettőt. Memóriából a Kingston HyperX 4GB DDR3 1600MHz-t néztem ki, itt egy link: [link]

Az lenne a kérdésem, hogy az alaplap támogatja-e és biztos menni fognak?

Tápegységből az FSP Hexa 400W-t néztem ki, link itt: [link]

Kérdésem pedig, hogy elég lesz-e ehhez a géphez? Vinyóm van IDE-s 160GB Maxtor, azt még ráér vennem, van még egy DVD olvasó és egy 12-es ledes házhűtő, ennek tudatában kérdezem, hogy elég lesz-e a táp. Ma rendelném az alkatrészeket, úgyhogy gyorsan kéne segítség. Előre is köszönöm a segítségeket, felpontozom a válaszokat :)


2013. nov. 17. 07:30
 1/4 Pcépítoo ***** válasza:
A RAM megfelel,mivel DDR3-as és támogatja a lap. A tápegység is elég szerintem,mert nekem is hasonló konfigom van és simán viszi.
2013. nov. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

A memóriát inkább 2x2 Gb-os modulban vedd.


Leginkább azért, mert az alaplapodba nem fér bele 4 db modul, csak kettő.

2013. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 2 fér bele, de én nem is mondtam olyat, hogy 4-et raknék bele. Egyébként most akarok egy 4 gigásat és később vennék mégegy 4 gigásat. Akkor jó a táp és a memória? Biztos menni fog?
2013. nov. 17. 08:56
 4/4 hypno ***** válasza:

#3 Bocs, kicsit megtévesztő a kép amit linkeltén. Valami elvetemült egy szóló modellhez négy modult rakott oda, pedig nem is kitt.


Igen, jó lesz a géphez.

2013. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!