Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el a Windows...

Miért nem fogadja el a Windows 7 a termékkulcsomat?

Figyelt kérdés

Frissítettem Windows 10 -re, Windows 7 Ultimate -ről.

Valami nagy gubanc volt a telepítésnél ugyanis olyan alap dolgok nem voltak a Win 10 -ben mint például Windows számológép, meg jegyzettömb. Elsőnek azt hittem én kapcsoltam ki valami frissítést, megnéztem mindent és nem, én semmit nem állítottam el.

Mindegy, gondoltam újra rakom akkor a Windows 10 -et, hogy normális legyen, visszaváltottam a Windows 7 -re, erre a gép már nem fogadja el a termékkulcsomat, pedig megvettem a Windows 7 Ultimate-et.


Microsoftnak bármit írtam mindenre egy nyomorult automata üzenetet kaptam vissza, hogy sajnáljuk de nem tudunk ez esetben mit tenni a legegyszerűbb, hogy megveszem újra a Windows 7 -et.



Ilyenkor most mégis mit tudnék csinálni, hogy a termékkulcsomat elfogadja a Windows 7?


(Termékkulcs aktiválásakor ezt a kódot kapom állandóan, hibakód: 0x004E003)



#Google #leves #Windows 7 #Windows 7 Ultimate #termékkulcs #Windows 10 #Japán lányok hancúroznak #Ki a világ leggazdagabb UFO-ja?
2017. jan. 4. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A telefonos aktiválást próbáltad?
2017. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Játékok (még az a nyavalyás Pasziánsz) sincs, vedd meg, ha kell, se jegyzettömb, se számológép. Nálam is hiányzik. Windows10, mint olyan.

[link]

2017. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

A kulcs lehet, hogy 32 bitesre jó te meg 64-essel próbálkozol. Ez csak tipp.


A számológépet nem kell megvenni, ingyen letölthető a jegyzettömb meg a win10 része. Erről ennyit...

2017. jan. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden Window10 egyforma. Az Enterprise más.
2017. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

„Amikor frissítünk a Windows 10-re, az előző változat (Windows 7, Windows 8.1 vagy a Windows 10 valamelyik előzetes verziója) aktivációs állapota automatikusan átvivődik az új operációs rendszerre. Amikor az aktiválás megtörténik, a Windows 10 aktiváló szolgáltatása egy digitális jogosultságot rendel a PC hardveréhez. Ez a jogosultság ismételten felhasználható ugyanazon PC által a Windows 10 megegyező változatának jövőbeli újraaktiválására."

[link]

Magyarán egyszerűbb, ha letöltöd a windows 10 pro-t, és azt teszed vissza. Csak arra ügyelj, hogy 32 bit, vagy 64 bit, mert a kulcsod csak az egyikhez jó.

[link]

2017. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha majdnem vadiúj gépen kell HDD-t cserélni, akkor jön a harc a Microsofttal. Hiába vetted operáció rendszerrel együtt, ha erről nincs meg a számla. Hosszas vita után végül a bolt igazolta, hogy azzal vettük.
2017. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pelledani válasza:
Valaki tud adni Windows 7 Ultimate eredeti kódot?csereébe adok másik kódot
2017. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!