Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelenlegi Windows 8.1-es...

Jelenlegi Windows 8.1-es termékkulcsomat tudom tovább vinni?

Figyelt kérdés
A szitu. Van egy laptopon, melyen aktivált Windows 8.1 fut, de én ezt a gépet el akarom adni, helyette PC-t szeretnék építeni. Viszont nincs kedvem megvenni a Windowst megint, és aktiválatlanul sem akarom hagyni, mert a felirat zavarna a jobb alsó sarokban főleg játékoknál. Szóval oylant lehet csinálni, hogy ezt a Windows-t deaktiválom, és ugyanazzal a kóddal aktiválom a másikat?

2016. dec. 26. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha dobozos windows vettél annak idején, akkor igen. Ha OEM, akkor az a laptophoz tartozik és vele együtt kell adnod.
2016. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

kmspico.

Ezzel tudod aktiválni a windows-t.

2016. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Legálisan nem lehet. OEM Windowst csak 1 gépen használhatsz fel.

Játékra használt gépre amúgy se ajánlott már a 8.1, a DirectX 10 támogatás hiánya miatt.


Talán egyfajta szürke megoldással megoldható, hogy illegális aktivátorok nélkül használjad.

Ugyanis a netes és a telefonos termékaktiváló rendszere nincs összhangban a Microsoftnak. Tehát az a kulcs, amit neten aktiváltak korábban, telefonon még beaktiválható. Én már többször csináltam ilyen Windows 7 -nél. Újabbakban nem próbáltam. Ha sikerül utána talán fel tudod frissíteni 10-re is, ha fogyatékosnak vagy mozgássérültnek adod ki magad.

[link]

2016. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
***DirectX 10 : DirectX 12
2016. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos OEM van... Az lehetséges, hogy a laptopból az utólag beszerelt SSD-n van ugye az op rendszer (a DVD író helyén), ha azt kiveszem és majd az új gépbe beteszem az jó?
2016. dec. 26. 13:04
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Azt érzékelni fogja, ilyen egyszerűen nem lehet kijátszani a másolásvédelmet.

De figyi, nem értem mit cicózol ezen? Hiszen ez is illegális amit akarsz, meg az is, ha KMSPico -val aktiválsz egy letorrentezett Windowst. Akkor nem marhára tökmindegy? :D

2016. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!