Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Dual DDR3 1333 MCP61M-M3...

Egy Dual DDR3 1333 MCP61M-M3 V:1.7 alap, egy 450W KT-2007 Táp (ne kövezzetek meg, ez volt ráírva) és egy Athonlom II X2-es proceszor?

Figyelt kérdés

Régen volt benne egy GeForce 9800 GT videókártya,amivel állítólag az volt a baj,hogy nem volt bele illő.

Nos én ehez nem értek,ezért elfogadtam,hogy oké az a baj

Igen,tudom,hogy nagyon gyenge gép,de ritkán használom..levegő párti vagyok és most lett egy kis szabad időm ezért leülnek játszani picit.

A GT9800 amíg meg jól teljesített a játékokkal amikkel játszottam(Tera,Vindictus stb)

És első kérdés.

Miért volt rossz bele?

Második.

Milyen videókártyát tudtok ami hasonlóan erős és jó lenne a gépbe?



2017. jan. 6. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Amíg ment*
2017. jan. 6. 15:14
 2/5 szántóvető ***** válasza:

nem tudom miért volt rossz bele,elvileg bele kell hogy férjen a micro atx lapba.

kérdés hogy mennyi pénzed van a fejlesztésre.

2017. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Belefért lazán..csak utána meghalt

Hát pénz az volna de nem érné meg..

Ez volt akkor 20 ezer körül

És kb ennyiért szereretnék egy hasonlóan erős kártyát

2017. jan. 7. 16:53
 4/5 szántóvető ***** válasza:

11e körül van phenom II x4 840-es proci a jófogáson,én mindenképp ezzel kezdeném.

20-ért nehéz jó vga-t venni.hardveraprón van hd 7850 2gb ddr5 rammal.esetleg gt 730 10e körül..ez gyenge kari,kb annyit tud mint a régi 9800-asod.

2017. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Procit nem akarok cserélni..

Ezzel is jól ment az amit játszottam és nekem bőven elég:)

2017. jan. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!