Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Dual DDR3 1333 MCP61M-M3...

Egy Dual DDR3 1333 MCP61M-M3 V:1.7 alap, egy 450W KT-2007 Táp (ne kövezzetek meg, ez volt ráírva) és egy Athonlom II X2-es proceszor-al menne minden akadály nélkül egy Gigabyte GTX 750-TI videókártya?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem a legjobb párosítás meg minden,de a League Of Legends-et akarnám játszani meg esetleg a World Of Warcraft-ot és jó volna tudni,hogy nem kapcsolna-e le ha elkezdenék játszani..(a táp ki lesz cserélve egy 600W-re :) Előre is köszi a valászokat
2015. okt. 23. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A processzorod >maximális< fogyasztása ~65W lehet, a videokártyáé 60W, a konfiguráció maradék része sem fog soha 50W-ot zabálni egyszerre. Nem tudom hogy jön neked ki ebből a 600W, mivel egy tápnál ez a legkevésbé fontos dolog. Sőt, egyenesen rossz a nagy overkill, mert alacsony terhelésnél sokkal kevésbé hatékonyabb. 300W-os táp bőven elég, csak ne ilyen kuka tápot nézz.
2015. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb azt megértettem,hogy felesleges új tápot venni..ezt jó tudni viszont a főbb kérdésre tudnál nekem válaszolni? És köszi ezt a választ :)
2015. okt. 23. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a processzor pontos típusát nem tudom (csak azt, hogy athlon II széria és kétmagos), ezért nem tudom megmondani.
2015. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!