Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Össze tudnátok nekem állítani...

Össze tudnátok nekem állítani valaki egy komplett számítógépet?

Figyelt kérdés
Szóval össze kellene állítani nekem egy számítógépet, hogy az euro truck simulator 2 fusson rajta, nem kell maxon elég ha közepes felbontásban el döcög rajta. Hogy mennyit rá a keret? Hát azért nem akarok 200-at megütni minnél olcsóbb annál jobb. Lényeg, hogy fusson rajta közepes grafikán és legyen azért hely bőven a gépen. Én úgy tervezem, hogy megrendelem az alkatrészeket és össze rakom itthon tehát minden apró dolgot is írjatok le légyszíves tehát alaplap, gépház, táp stb. Már raktam össze gépet mielőtt megszólna valaki. Köszönöm szépen előre is a segítséget.

2017. jan. 13. 01:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy így írtam ki nem engedte és már bele zavarodtam mit írok ki :)
2017. jan. 13. 03:32
 2/2 szántóvető ***** válasza:

zalman z1 neo: 12e

i3 6100: 36e

ASRock B150M-HDS: 16e

Kingston ValueRAM 8GB DDR4 2133MHz: 16e

Western Digital Caviar Blue 3.5" 1TB 64MB SATA3: 15e

Thermaltake Hamburg 530W: 15e

gtx 770: 40 körül biztosan találsz garival.itt egy link: [link]

sajnos a ramnak felment az ára.10 körül volt régebben,most 15 körül van.egy ilyen konfigon gond nélkül fog futni a progi.

2017. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!