Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A nem eredeti sims 4-et...

A nem eredeti sims 4-et hogyan lehet frissíteni?

Figyelt kérdés

Ugye a sims 4-hez most megjelentek a tipegők és szeretném frissíteni a játékot csak nem tudom hogy hogy kell. A válaszokat előre is köszönöm


U.I.: Én az ilyenekhez nem értek szóval elnézést attól aki ért ehhez és én meg idegesítem :)



2017. jan. 20. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Sehogy. Max lekalózkodsz egy újabb verziót. Megjegyzem azért a pofátlanságnak is van határa, ilyet megkérdezni nyilvánosan...
2017. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a baja az egyesnek. Magyarországon élünk, az a normális, ha az embereknek nincs pénzük 8-20ezres pc játékokat venni.


Kérdező, meg kell várnod, míg vki feltöri az adott kiegészítőt és általában egybe tudod leszedni a teljes játékkal, mert úgy tudják összehegeszteni a dolgot.

2017. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem törték még fel. Valószínűleg nem is fogják még egy darabig, főleg, hogy 1 hét múlva jön egy újabb game pack.

Szerintem erre is olyan sokat kell majd várni, mint a City Living-re, szóval egyelőre ne éld bele magad, legalább 1 hónapot még tuti kell rá várni.

2017. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát valószínűleg sokat kell rá várni de remélem minél hamarabb megcsinálják mert én is ki szeretném próbálni a tipegoket ^^
2017. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

-ez a gép

-helyi lemez (C:)

-programfájlok (x86)

-electronic arts

-the Sims 4

-game

-bin

Deafult← töröld ki és jó lesz nkm is így működött mert én is torrenteztem

2020. jan. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!